Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočky

Noční ostraha elektrárny, kocour Jonáš. Od té doby co hlídá vymizely škody na přehryzaných izolacích kabelů. Na statku nejsou vidět žádné jiné myši než ty, co už chytil a hrdě si je nese v tlamě aby se pochlubil.

20112014523.jpg

 

Denní ostraha elektrárny, kočka Micka. Přišla k nám na Vánoce roku 2013. Na Štědrý večer v půl šesté se posadila u dveří domu. Začala mňoukat něco ve smyslu "já jsem kočka Micka tady se mi to líbí a budu teď s vámi bydlet". 

Její starostí je denní ostraha elektrárny, takže si žádný pták nedovolí znečistit solární panely.

img_0228-1-.jpg

Na fotografii odpočívá po náročné směně. Je to starší dáma, ona vlastně skoro nic jiného nedělá než že odpočívá ...smiley

 

2017

Kočky jsou prostě skvělé a pořád mě překvapují. Kocour Jonáš zdárně u nás přežil zimu a odstěhoval se bez rozloučení.

Aby nebylo koček málo, polodivoká, bílo-mourovatá kočka Abby nám dala 5 koťat. Jedno odešlo hned, druhé se zaběhlo, ale tři zbývající se mají čile k světu.

Maruška- bitkárka, kterou nic nezastaví a ničeho se nebojí a i jako kotě se pere s dospělým kocourem u misky o žrádlo.

03/2017- Maruška nás opustila, po rutinním chirurgickém zákroku u MVDr Černého ve Zduchovicích se 5 dní ukrutně trápila a pošla.

Goldie - kocourek, mazel, sežere co najde.

img_2430-1-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Maruška a Goldie

 

Viky - mazlíček, benkamínek, moc milá kočička, kterou ostatní odstrkují od misky tak jí musím trochu nadržovat. U ní jsem dostal možnost vymyslet jméno. Původně to měl být kocour Victron....